Актульні новини Фастова і Фастівського району

На виконання Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Фастівський міськвиконком надає інформацію щодо проведеної в 2012 році роботи в цьому напрямку

Розроблений і затверджений рішенням міської ради від 29.11.21012 р. №21-XXXIV-VI план підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Фастівської міської ради та її виконавчих органів на 2013 рік. План оприлюднений у міськрайонній газеті “Перемога” №52 від 13.12.2012 р. і на офіційному сайті Фастівської міської ради fastiv-rada.gov.ua та наданий до Головного управління економіки Київської ОДА.

Розроблено і затверджено план-графік здійснення заходів з відстеження результативності регуляторних актів, в якому визначено регуляторні акти, стосовно яких надійшов строк здійснення відстежень їх результативності. Проведені повторні та періодичні відстеження всіх проектів регуляторних актів, передбачених у плані-графіку, й оприлюднені звіти про відстеження їх результативності.

Всі розроблені в 2012 році проекти регуляторних актів оприлюднювалися з проектами рішень, аналізами впливу регуляторних актів, базовим відстеженням результативності на сайті Фастівської міської ради. Оголошення про оприлюднення всіх регуляторних актів здійснювалися через міськрайонну газету “Перемога”. В процесі розробки регуляторних актів враховувалися зауваження та пропозиції суб’єктів господарювання, Фастівської ОДПІ, міського фінансового управління щодо покращення регуляторних актів.

Питання щодо доцільності прийняття регуляторних актів у сфері підприємництва обговорювались на засіданнях виконавчого комітету та депутатських комісіях.

Прийняті в 2012 році регуляторні акти Фастівською міською радою та її виконавчими органами:

1) проекти рішень міської ради: “Про встановлення ставок єдиного податку”, “Про Програму приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Фастова на 2012 рік”, “Про плату за користування земельними ділянками до укладання договорів оренди землі на території міста Фастова”, “Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста Фастова”, “Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради 29.08.2003 р. №11-ХІV-ІV “Про затвердження Правил благоустрою території м. Фастова (зі змінами рішення №17-ІХ-V від 4.09.2006 р., №11-ХХХІХ-V від 17.07.2008 р.)”, “Про затвердження Правил утримання домашніх тварин (собак та котів) у місті Фастові”, “Про затвердження Порядку проведення аукціону з продажу та набуття права оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території міста Фастова”, “Про затвердження Порядку надання дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами на території міста Фастова”; “Про внесення змін та доповнень до рішення Фастівської міської ради №30-VI-VI від 10.02.2011 р. “Про порядок розміщення зовнішньої реклами на території міста Фастова”;

2) проект рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради “Про затвердження тарифів на надання ритуальних послуг (копання та поховання померлого)”.

У 2012 році проведено перегляд прийнятих регуляторних актів за період 2006-2012 рр. у зв’язку із внесенням змін до Законів України, внесення змін до ч. 2 ст. 3 ЗУ “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”. В результаті перегляду 6 регуляторних актів виключено з реєстру власних регуляторних актів Фастівської міської ради (акти скасовано).

Створено та ведеться Реєстр власних регуляторних актів Фастівської міської ради та її виконавчого комітету. Звіти за установленими формами щоквартально направляються до Головного управління економіки Київської ОДА.

Отже, Фастівським міськвиконкомом було дотримано всіх принципів державної регуляторної політики.

Міськвиконком