Актульні новини Фастова і Фастівського району

Безпечного вам Водохреща!

Багато хто не уявляє свята Водохреща без купання у водоймах або хоча б без споглядання того, як занурюються у крижану воду інші. І тим, й іншим слід бути обачними.
У зв’язку зі святкуванням Водохреща Державна служба надзвичайних ситуацій звертається із застереженням: будьте вкрай обережними, перебуваючи поблизу водних об’єктів під час святкування, не виходьте без потреби на лід, не залишайте без нагляду дітей поблизу річки чи ставка, переконайтеся, що лід, на який ви виходите, достатньо міцний.

Охочим зануритися у холодну воду не варто забувати про елементарні правила безпеки, адже тривале перебування у крижаній воді призводить до переохолодження організму і, як наслідок, у людини виникає судома, припиняється дихання, можлива втрата свідомості. Тож не перебувайте у холодній воді довго, особливо якщо Ви вперше вирішили скупатися взимку. Обов’язково візьміть із собою теплий одяг, щоби мати змогу після купання обтертися насухо і переодягтися.

В жодному разі не заходьте у воду, якщо Ви вживали алкоголь. Не можна купатися у холодній воді людям, які мають проблеми зі здоров’ям.
19 січня, під час проведення обрядів освячення води у відкритих водоймах міста та району, особовий склад чергових підрозділів МНС буде переведено на посилений варіант несення служби.

Євген КУЛИНИЧ, заступник начальника ДПРЧ-30 м. Фастова,

Олександр МУСІЄНКО,  інспектор ДІТБ