Актульні новини Фастова і Фастівського району

Фастівське районне споживче товариство проводить у 2013 році перереєстрацію членів споживчих товариств

Шановні члени районного споживчого товариства!

З метою забезпечення органів управління споживчих товариств достовірною інформацією про фактичну кількість членів (асоційованих членів) споживчих товариств, для впровадження нових форм спільного господарювання та матеріального стимулювання членів споживчих товариств, на виконання рішення ХХІ (позачергового) з’їзду споживчої кооперації України “Про Всеукраїнську перереєстрацію членів, асоційованих членів споживчих товариств” (4.10.2012 р.) Фастівське районне споживче товариство проводить у 2013 році перереєстрацію членів споживчих товариств.

Перереєстрація проходитиме в березні 2013 року за місцем проживання членів районного споживчого товариства.

Для проходження перереєстрації при собі необхідно мати паспорт, членський квиток.

Зверніть увагу, що Ваша відмова від проходження перереєстрації або її непроходження без поважної причини може спричинити рішення загальних зборів (зборів уповноважених) членів споживчого товариства про виключення Вас із його членів, асоційованих членів.

Водночас повідомляємо: якщо Ви з певних причин не маєте змоги постійно брати участь у роботі дільничних (загальних) зборів членів споживчого товариства, за Вашим бажанням (заявою) правління районного споживчого товариства переведе Вас в асоційовані члени споживчого товариства. Просимо надсилати заяви правлінню районного споживчого товариства.
Чекаємо на Вас за адресою: м. Фастів, вул. Кірова, 34, Фастівське РайСТ у робочі дні з 8.00 до 17.00. Довідки за тел.: 5-14-47, 5-44-44 .

Правління Фастівського РайСТ