Актульні новини Фастова і Фастівського району

Про затвердження Порядку забезпечення населення і особового складу невоєнізованих формувань засобами радіаційного та хімічного захисту

Фастівський районний відділ головного управління Держтехногенбезпеки в Київській області інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1200 від 19.08.2002 р. “Про затвердження Порядку забезпечення населення і особового складу невоєнізованих формувань засобами радіаційного та хімічного захисту” працююче населення (крім працівників міністерств, інших центральних органів виконавчої влади) забезпечується засобами радіаційного та хімічного захисту за рахунок власних коштів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування.

Відповідно до п. 11 цієї постанови повинні розроблятися та виконуватися річні норми накопичення засобів радіаційного та хімічного захисту (визначаються в межах від 1/10 до 1/4 загальної потреби за кожною категорією залежно від терміну їх зберігання). Після закінчення нормативного терміну зберігання цих засобів здійснюється їх заміна. Разом із тим нагадуємо, що невиконання постанови КМУ “Про затвердження Порядку забезпечення населення і особового складу невоєнізованих формувань засобами радіаційного та хімічного захисту” є грубим порушенням вимог цивільного захисту та техногенної безпеки.

Ігор ПРОКОПЕНКО, старший інспектор Фастівського РВ ГУ  Держтехногенбезпеки в Київській області