Актульні новини Фастова і Фастівського району

Шахраї маскуються під податківців

Шановні платники податків, мешканці Фастова та Фастівського району!

Нещодавно було створено Васильківську об’єднану державну податкову інспекцію, до складу якої увійшло і Фастівське відділення. Нову об’єднану інспекцію очолив новий керівник – Анатолій Яценко, досвідчений фахівець, який працює в податковій службі понад двадцять років. Не встиг Анатолій Петрович приступити до виконання своїх обов’язків, як неприємні дзвінки вже заважають йому працювати. Невстановлені особи телефонують керівникам підприємств і організацій, приватним підприємцям нашого регіону і від імені начальника інспекції просять надати матеріальну допомогу, позику податковій інспекції, називаючи при тому конкретні суми, які потрібно перерахувати.

Васильківська ОДПІ звертає увагу, що ці дії шахраїв жодним чином не стосуються начальника податкової інспекції – Анатолія Яценка. Своїм першочерговим завданням у роботі він вважає налагодження партнерських відносин з платниками податків, надання їм консультацій та роз’яснень з питань застосування податкового законодавства, підвищення ефективності та системи протидії в тіньовому секторі економіки, а також вжиття заходів, спрямованих на боротьбу з корупцією та захисту прав людини.

У подальшому Анатолій Петрович сподівається на спільну плідну співпрацю з громадою регіону не лише на теренах основної діяльності податкової інспекції, а й у роботі з викорінення ганебних проявів використання довіри платників податків до податкових органів та авторитету інспекції в корисних цілях задля наживи.
З метою запобігання шахрайським діям просимо Вас, шановні платники податків, повідомляти про всі подібні випадки за тел. (044) 246-23-55 або 102 і в жодному разі не надавати кошти шахраям!
Будьте пильні та розсудливі.

Васильківська ОДПІ