Актульні новини Фастова і Фастівського району

Візьміть дитину у родину!

В день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками . Нові незвичні ролі – мама, тато… Вони відчувають себе іншими людьми – відповідальнішими,  досвідченішими.

Але є люди, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду і навіть зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі. Це – батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.

Батьківство – це велике щастя і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина, – це родина назавжди.

І саме такі родини сьогодні ми вітаємо зі святом – Днем усиновлення!

Хай у ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай ваше життя буде безхмарним та заможним, а найяскравіші зірки падають вам у долоні та допомагають здійсненню всіх найзаповітніших мрій та сподівань!

Тим, у кого тільки-но народжується бажання допомогти знедоленій дитині, хочеться побажати, щоб при зустрічі з нею ви не зупиняли себе, не стримували поштовх притулити її до себе, погладити по голівці, взяти за руку. Загляньте у її сумні очі. Впізнаєте? Це – ваша дитина. Вона чекала на вас від самого народження. Вона буде поруч, коли ви будете робити свої перші кроки як тато і мама. Вона буде любити вас. Вона буде пробачати вам помилки – так, як ви будете пробачати їй дитячу неслухняність. І ви будете справжньою дружною родиною, тому що в основі ваших стосунків лежатиме тільки любов.
Кількість українців, які бажають усиновити дитину, зростає щорічно. В Київській області у 2008 році 56 сімей стали на облік кандидатів в усиновлювачі, у 2013 році таких сімей – 74. Так, громадянами України на Київщині за останні 3 роки усиновлено 430 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом 2008-2013 років 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли своїх батьків у нашому місті.
Нехай прийняте вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцної власної родини.

З повагою та найкращими побажаннями

Служба у справах дітей та сім’ї  виконавчого комітету Фастівської міськради