Актульні новини Фастова і Фастівського району

Громадські приймальні – це крок назустріч людям

Партія регіонів поставила собі за мету стати ближче до громади, знайти спосіб для ведення постійного та відкритого діалогу . Це завдання не з легких, тому що наші люді неприязно ставляться до представників політичних партій, але саме варіант ведення діалогу засобами громадської приймальні допомагає вирішувати ці проблеми. Впродовж 2013 року до громадської приймальні Фастівської районної організації Партії регіонів надійшло 9 письмових і 300 усних звернень від мешканців Фастівщини. Депутат Київської обласної ради Анатолій Бусєнков провів 27 виїзних зустрічей з громадянами району. У виїзних прийомах також брали участь депутати Фастівської районної ради Валерій Єременко, Валентин Чигирин, Геннадій Сиваненко, Валерій Стоянов. Любов Іванова, Юрій Пипко та інші.
Найбільше непокоять людей земельні, соціальні, житлово-комунальні, майнові, правові питання тощо. Багато хто потребує матеріальної допомоги на лікування. Люди йдуть до нас і ми йдемо до людей. Саме ця ідея стала ключовою у плані реалізації поставлених завдань. В іншому випадку ми не могли б говорити про якість нашої роботи, про яку свідчить чимала кількість отриманих та опрацьованих нами звернень. У більшості випадків проблеми вирішували за рахунок Партії регіонів за безпосередньої підтримки та допомоги депутата Київської обласної ради, заступника голови Фастівської районної партійної організації Партії регіонів Анатолія Бусєнкова, спонсорів та меценатів.

Ми, у свою чергу, активно відстоюємо права осіб, які звертаються до нас за допомогою. Адже звертаються до нас як до партії влади. А влада повинна завжди стояти на засадах законності і захищати та відстоювати права громадян.

Нагадуємо, що громадська приймальня Фастівської районної організації Партії регіонів розташована за адресою: м. Фастів вул. Радянська, 3. Час прийому громадян у будні – з 9.00 до 18.00 (перерва – з 13.00 до 14.00), у суботу – з 10.00 до 15.00 (без перерви).
Сергій Бабанкін, керівник громадської приймальні

Фастівської районної організації Партії регіонів