Актульні новини Фастова і Фастівського району

Як правильно прати пуховик

По-перше, прати такий делікатний виріб треба тільки рідкими засобами для прання. Не можна застосовувати сухі порошки , якими б хорошими вони не були, – їхні сліди залишаться на пуховику. Також не варто користуватися пом’якшувачами і ополіскувачами, тому що можна пошкодити спеці­альне просочення зовнішньої тканини, і куртка почне пропускати вологу.

При підготовці до прання необхідно застебнути всі замки та ґудзики і вивернути куртку навиворіт. У пральну машину разом із пуховиком фахівці радять покласти три-чотири великі тенісні м’ячі, щоб під час прання вони постійно збивали пух, адже це найбільша проблема при пранні та чищенні, коли пух збивається в грудки і його дуже важко розпушити.

Обов’язково слід встановити на пральній машині найделікатніший і м’який тип прання з нагрівом до “+30”. Віджим повинен бути налаштований на найнижчий показник швидкості обертів. Сушити випрану річ слід на вішалці, біля джерела слабкого тепла, в такому випадку процес сушіння відбувається повільніше, але рівномірно. Пуховик при сушінні необхідно ретельно струшувати кілька разів, щоб уникнути грудкування пуху при висиханні.