Актульні новини Фастова і Фастівського району

Заморожені – як свіжі

 

Найчастіше досвідчені господині заморожують малину, полуницю, чорницю, ожину, журавлину , суницю, вишню, черешню, обліпиху, ­смородину, але (якщо, звісно, дозволяє розмір вашої морозильної ­камери) можна заморожувати абсолютно всі фрукти.

Варто враховувати, що полуниця, ожина і малина відносяться до “ніжних” ягід, тому їх варто заморожувати у пластикових контейнерах, оскільки вони легко втрачають свою форму.

Перед заморожуванням ягоди слід ретельно перебрати, помити й дати гарненько просохнути. Пам’ятайте про те, що перестиглі ягоди для заморожування не підійдуть, тому віддавайте перевагу злегка недозрілим.

Розкладаючи ягоди по пакетах, намагайтеся, щоб вага фасованих ягід не перевищувала необхідної кількості для разового приготування. Адже при повторній процедурі заморожування/розморожування ягоди втратять більшу частину своїх корисних властивостей.

Також часто практикують заморожування ягід з цукром. Для цього підготовлені ягоди перетирають з невеликою кількістю цукру, кладуть у пластиковий контейнер і відправляють у морозильну камеру.