Актульні новини Фастова і Фастівського району

Великі секрети дрібного ремонту

 

Щоб закріпити скло, яке випадає з наручного годинника, намастіть клейові поверхні розрізаним зубчиком часнику. У такий спосіб можна склеїти легкі скляні та пластмасові предмети.

Лак для нігтів – прекрасний вихід із положення, якщо на склі є неглибокі подряпини. Щоб вирішити проблему, потрібно взяти прозорий лак для нігтів і нанести його тонким шаром на подряпину. Після того, як лак підсохне, надлишки потрібно видалити засобом для зняття лаку. У результаті прозорий лак заповнить подряпину, і вона перестане бути помітною. А цілісність поверхні скла в цьому випадку повністю відновиться.

Якщо липку стрічку або навіть мокру газету наклеїти уздовж борозенки, нанесеної на склі склорізом, то при постукуванні тріщина піде точно по визначеній лінії.

Щоб не пошкодити підлоги, пересуваючі меблі, підсуньте під ніжки меблів, що пересуватимуться, вовняний килимок. З його допомогою легше долати пороги. Працювати потрібно вдвох: один тягне килимок, інший штовхає шафу.

Якщо ящик кухонного або письмового столу відкривається важко, протріть краї ящика і пази, в які він входить, сухим милом або свічкою.