Актульні новини Фастова і Фастівського району

Як правильно будити дитину вранці

Зверніть увагу на те, які продукти вживає дитина увечері. Якщо перед сном в її раціон потраплять міцний чай ,солодка газована вода або шоколад, швидше за все, у неї будуть труднощі із засипанням, адже ці продукти мають тонізуючу дію на нервову систему. Крім того, у дитячій спальні повинна ­панувати спокійна атмосфера: приглушене світло й тиша.

Також проблема утрудненого пробудження може бути ­пов’язана з тим, що дитина елементарно недосипає. До­шкільнятам і молодшим школярам обов’язковий дев’яти­годинний сон, у середній і старшій школі – восьмигодинний.

Підберіть для дитини оптимальний спосіб пробудження. Можливо, це будуть ласкаві погладжування, шепіт, смішні жарти або бадьора музика. Нехай на кухні завжди пахне смачний сніданок – це змусить трохи швидше відірватися від подушки.

Намагайтеся привчати дитину прокидатися в потрібний ­час самостійно. Виберіть разом красивий будильник із приємною мелодією і переконайте їі, що вона уже достатньо доросла для того, щоб прокидатися самостійно, і ви їй повністю довіряєте.