Актульні новини Фастова і Фастівського району

Зміцнюємо імунітет взимку

· Вітаміни. Намагайся вживати якомога більше свіжих овочів і фруктів. Саме в необробленому вигляді вони містять потрібну кількість вітамінів. Також корисні властивості мають крупи, цільнозерновий хліб, паростки пшениці, риба жирних сортів, біле куряче м’ясо та яйця.

· Пробіотики. Причиною зниження імунітету може стати порушення нормальної мікрофлори кишечника. Найчастіше це трапляється внаслідок прийому антибіотиків або вживання продуктів, що містять консерванти та харчові добавки. Для відновлення нормальної мікрофлори кишечника можна придбати пробіотики. Також не варто забувати про кисломолочні продукти (живі йогурти, за­кваски, кисле молоко, кефір). Ці продукти також містять у собі живі ко­-рис­ні бактерії, роблячи позитивний вплив на кишкову мікрофлору.

· БАДи (біологічно активні добавки). Найчастіше це препарати комбінованої дії, що впливають не тільки на імунну, але і на травну, нервову та серцево-судинну системи. Багато БАДів відпускаються в аптеках без рецепта, однак перед їх вживанням краще проконсультуватися із лікарем.