Актульні новини Фастова і Фастівського району

Настала пора персиків

Персики, як і будь-який фрукт, містять велику кількість клітковини. Тому, вживаючи хоча б 2-3 плоди в день, ви зможете нормалізувати травлення. Грубі волокна персика дозволяють у натуральний спосіб очистити кишечник від шлаків і токсинів.

Ці фрукти є потужним джерелом вітамінів. Вони містять в собі вітаміни групи В, а також K, PP, E і, звичайно, C. Крім цього, у персиках ­високі показники вмісту пектину і каротину.

Органічні кислоти теж у великій кількості є у цих фруктах. Винна, яблучна, хінна, лимонна – ­ней­мовірно корисні для здоров’я кислоти.

Але і це ще не все! До складу персиків входять: калій, цинк, магній, фосфор, марганець, мідь, ­залізо і велика кількість мінеральних солей. При цьому калій і залізо – вагомі приводи для того, щоб їсти персики людям, які страждають анемією. Крім цього, фрукти є відмінним профілактичним ­засобом запобігання цього захворювання.

Велика кількість води, що міститься в песиках, допомагає залишатися шкірі обличчя і тіла в тонусі, зберігаючи її здоров’я і молодість.

Як і багато продуктів, ці фрукти мають і протипоказання до вживання в їжу. Наприклад, людям, які страждають на діабет, їсти їх не варто. Справа в тому, що, крім вітамінів, у персиках міститься багато сахаридів. І хоча для здорових людей вони корисні, діабетикам слід відмовитися від них.

Ви худнете? Вживати персики у великих кількостях вам не варто. Причина все та ж – багато цукру. Однак 1-2 плоди упершій половині дня позитивно позначаться на фігурі.