Актульні новини Фастова і Фастівського району

Зберігайте часник правильно!

Зважаючи на те, що часник зараз – один із найдор­о­говартісніших овочів, “Перемога” просто не могла не поділитися із вами , шановні наші ­читачі, секретами правильного збе­рігання цієї “золотої” городини.

Неочищені, просушені часничини складають у скляні банки, які попередньо стерилізують, і закривають звичайними капроновими кришками. При цьому ­голівки можна присипати борошном.

У невеликі дерев’яні, з невеликим отворами ящики поміщають голівки часнику в один шар і засипають шаром крупної солі. Так, чергуючи шари, заповнюють ящик до самого верху.

Часник прекрасно зберігається у полотняних мішечках. При зниженні вологості повітря часник додатково пере­сипають цибулинням. А при підвищеній вологості мішок попередньо обробляють насиченим розчином кухонної солі. Сіль не тільки вбирає вологу з повітря, а й ­захищає часник від шкідників і хвороб.

Залежно від температурного ­режиму і рівня вологості розрізняють два головні способи зберігання:

– теплий спосіб – зберігання ­часнику за температури +16, +20 градусів і вологості повітря 50-70% (підходить для ярого часнику).

– холодний спосіб – зберігання часнику за температури +2, +4 градуси і вологості повітря 70-80% (підходить для озимого часнику).