Актульні новини Фастова і Фастівського району

Натуральні антибіотики, які врятують вас від застуди

Вітамін С ефективно бореться з інфекціями і сприяє загоєнню ран. Він міститься у багатьох овочах і фруктах, тому взимку варто вживати їх більше.

Імбир здавна використовують для лікування простудних захворювань і грипу. Він також має сечогінну дію, здатний зменшити нудоту, больові відчуття у випадку остеоартрозу. Імбир використовують при розладах травлення, а також для профілактики ракових захворювань.

Кориця використовується як антибактеріальний і протигрибковий засіб. Її також вживають для попередження цукрового діабету.

Лавровий лист активно бореться з різними мікробами і грибками, захи­щаючи і зберігаючи корисне для орга­нізму середовище.

Мед успішно бореться з бактеріями, вірусами, грибками. Ефективний під час запального процесу, для загоєння і ­знезараження ран. Мед – природний ­антиоксидант, який може проти­стояти злоякісним утворенням.

Хрін має профілактичні та ан­тибактеріальні властивості. Він ­активізує захисні сили організму і допомагає йому побороти інфекцію. Хрін чудово лікує захворю­вання верхніх дихальних шляхів, горла і навіть сечовивідної системи.

Часник лікує стрептокок, нормалізує тиск, позбавляє зубного болю, допомагає при діабеті, алергії і навіть серцевих захворюваннях. Щоденне вживання часнику поліпшує пра­цездатність. Часник чистить судини й активізує розумову діяльність.