Актульні новини Фастова і Фастівського району

Оригінальні способи вирощування зеленої цибулі

Чим ближче до весни, тим більше хочеться свіжої зелені. Певно, багато хазяйок заводять собі такий собі “міні-город” на підвіконні. Най­звичніша для домашнього вирощування – ­цибуля. Хтось опускає цибулину корінцями у склянку з водою, слідкуючи, щоб у воді були тільки корінці (бо інакше цибулина згниє) і час від часу зрізаючи зелене перо, аж доки цибулина не зморщиться; хтось садить цибульку у ящики чи інші ємності з землею.

А є й інший спосіб: можна вирощувати цибулю на перо у прозорому, але досить міцному поліетиленовому пакеті – на деревній тирсі. Її попередньо треба знезаразити. Для цього насипте тирсу в якусь ємність, залийте кип’ятком і накрийте кришкою. Цю процедуру можна повторити двічі. Після того, як тирса прохолоне, викладіть її на дно пакета (але зауважте: вона не повинна бути ­занадто мокрою – при стискуванні із неї не має крапати вода), а зверху щільно, одна до одної, – цибулини. Перед тим, як “садити” цибулю – чи велику, чи ту, яку називають тиканкою, треба зняти із цибулин зайве лушпиння, щоб воно не провокувало гниття (але не оголювати повністю!) і обов’язково зрізати шийку, що буде поштовхом до росту пера. І наостанок – хитрість цього способу вигонки цибулі: зробіть кілька глибоких видихів у пакет і негайно ­за­фіксуйте його, щоб повітря не вийшло. “Надутий” пакет із цибулею поставте або відразу на підвіконня, або спершу – на кілька перших днів – у темне, але не надто тепле місце, щоб ­цибулини наростили кореневу систему. Відкрити пакет можна тільки після того, як ­зелене перо цибулі досягне його “стелі”. Ось тоді вже нехай у нього буде більше простору. А ви вже маєте слідкувати за вологістю і за потреби поливати рослини.

У такий же спосіб можна виростити цибулю на перо у пакеті, на дно якого викладено кілька шарів паперових рушників чи навіть ­туалетного паперу. Також, звісно ж, зволо­женого – але помірно, щоб при натисканні вода не ­проступала. Решта правил – такі ж, як і при вирощуванні цибулі на тирсі.

Ті, хто все ж таки віддає перевагу вирощуванню ­цибулі в землі, можуть спробувати задля економії місця на підвіконні виростити “цибульне дерево”. Для цього потрібна пластикова пляшка, піддон, земля і, звичайно ж, цибуля. Візьміть пластикову пляшку і зріжте горлечко і дно. По всій ємкості виріжте круглі отвори (розмір залежить від того, яку цибулю ви зби­раєтеся садити). Піддон ­засипте землею. Тару поставте на піддон і засипте землею до першого кола отворів. У вирізані кола вставте цибулини корінням у землю і ­присипте землею. Такі ж дії повторіть до ­верху пляшки. На верхівку у вертикальному положенні також посадіть цибулину.

Саджанець необхідно підготувати: ­ви­б­ра­-ний матеріал очищається від лушпиння, у ­цибулини зрізається верхівка на 1,5 см, ­головки занурюються в ємкість з гарячою ­водою (+ 40 °С). Далі ємкість необхідно відправити на 1-2 доби на батарею, давши можливість рослині “прокинутися”, цей крок прискорить зростання зелені.