Актульні новини Фастова і Фастівського району

Чудо-ягідка

Склад чорниці, здавалося б, нічим особливим не дивує: 84% води, 12,5% вуглеводів, решта 3,5% припадають на білки, жири, клітковину і мінерали. Зате віта­мінний склад вище всяких похвал. І при ­цьому радує низька калорійність: 57 ккал в 100 грамах ягід.

Чорниця ефективна при погіршенні зору, кон’юнктивітах, відшаруванні сітківки. Відвар із чорниці застосовується при лікуванні запальних процесів горла і порожнини рота, шлункових розладів, хронічного ревматизму, екзем та опіків, анемії. Чорниця – сильний природний антиоксидант, який посилює регенераційні процеси в організмі. Цю чудо-ягідку застосовують для загального омолодження організму, активізації діяльності мозку і профілак­тики онкологічних захворювань.

Цікаво, що листя чорниці, як і ягоди, дуже корисні при захворюваннях ­нирок, а діабетикам знизять рівень глюкози в крові. З листя чорниці заварюють чай, який тонізує і підвищує ­імунітет при вірусних інфекціях, допомагає він і при головних болях, а також тривалому докучливому кашлі. Листя чорниці незамінне при дерматологічних захворюваннях і запаленнях суглобів.

Але чорниця може і нашкодити організму людини. Тим, хто страждає на сечокам’яну хворобу або панкреатит, чорниця протипоказана, адже до її складу входить щавлева кислота. Нарешті, можна вживати тільки чорницю з екологічно чистої місцевості, оскільки вона здатна накопичувати в собі багато шкідливих речовин, особливо радіоактивних. У цьому випадку цілющі властивості будуть зведені нанівець, а корисний продукт стане отруйним. Отож якщо ви не збирали чорниці самі, то майте справу лише з перевіреними продавцями.