Актульні новини Фастова і Фастівського району

День села – завжди святково

День села – добра традиція, яка надійно прижилася у всіх населених пунктах Фастівщини. Це свято люблять усі: і люди поважного віку , і молодь. Перші знають, що цього дня про них не забудуть і попросять розказати про минувшину села, їхній особистий вклад у його розбудову. Другі ж – в очікуванні молодіжних розваг. Нещодавно День села відсвяткували громади Оленівки та Малополовецького. Сільські голови Олександр Паламарчук і Людмила Рибитва-Івоненко з повною віддачею організували святкування для своїх односельців, тож воно припало до душі всім. Гарними та змістовними були розваги для дітей, а найбільше запам’яталися чудові концертні програми і, звісно ж, дискотеки для молоді.

На урочистих заходах в обох селах був присутній заступник голови районної ради Володимир Куценко. Він щиро привітав, побажавши громадам процвітання, миру, злагоди та благополуччя у сім’ях, а також відзначив почесними грамотами та подяками районної ради актив сільських громад, аграріїв та медичних працівників, благодійників, які сприяють розвитку сіл.

 

У дошкільнят теж  є своє свято!

Щороку в останню неділю вересня в Україні святкують Всеукраїнський день дошкілля – ­свято дитинства. Недарма кажуть, що дитинство – це ранок життя, а ранок має бути щасливим! На­передодні святкування голова районної ради ­Геннадій Сиваненко, його заступник Володимир Куценко та депутат районної ради Валерій ­Єременко завітали з подарунками до дитячих ­садочків Триліс, Яхнів і Кожанки. Вони при­вітали діток з їхнім святом і висловили щирі ­слова вдячності працівникам дошкільних ­навчальних закладів за віддане служіння улюбленій справі, терпіння та мудрість, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, яке повсякчас дарують вони своїм вихованцям. А дітлахи залишилися дуже задоволені подарунками, за які окрема подяка Володимиру Кудряшову – ­ге­неральному директору компанії “Юнівест ­Маркетинг”.

Інф. районної ради