Актульні новини Фастова і Фастівського району

Гарбуз – жовтогарячий лікар

Покращує зір. У гарбузі досить багато вітаміну А, який позитивно впливає на наші очі і захищає їх від недуг.

Корисний для травлення. Дієтологи радять включити гарбуз до раціону тим, хто хоче схуднути. Його поживна м’якоть легко засвоюється організмом. Після щільного м’ясного обіду не зайвим буде з’їсти пару шматочків сирого гарбуза. Це допоможе шлунку легше перетравлювати “важку” їжу.

Корисний для гіпертоніків. Гарбуз ­виводить з організму шлаки, токсини і ­надлишки холестерину. Регулярне вживання м’якоті або гарбузового соку допоможе знизити, а з часом і нормалізувати кров’яний тиск. Добре зміцнює стінки ­судин, а також нормалізує водно-сольовий баланс.

Чемпіон за вмістом заліза і вітаміну Т. Гарбуз покращує обмін речовин в організмі і сприяє згортанню крові.

Має хорошим сечогінний ефект. У гарбузіу багато води (90%) і солей калію, що допомагає поступовому роз­чиненню каменів у нирках і сечовому міхурі. Для лікування запалення сечо­вого міхура, нирковій недостатності, ­геморою слід вживати гарбуз у сирому вигляді.

Зміцнює нервову систему і допомагає при безсонні, зміц­нює імунітет. Завдяки вмісту вітаміну С гарбуз здатний протистояти вірусним захворюванням цілий рік. У гарбуза термін зберігання куди більший, ніж у більшості овочів, що ­робить його незамінним продуктом взимку і навесні.

Не слід вживати гарбуз при ­гас­триті, при ­порушенні кислотно-лужної рівноваги. Сирий гарбуз не слід вживати при підвищеному цукрі в крові. У насінні гарбуза є кислоти, які негативно впливають на емаль зубів. Після його вживанні слід прополоскати рот водою.