Актульні новини Фастова і Фастівського району

Дайкон (японська редька): користь і шкода

Дайкон – рекордсмен за вмістом вітамінів. Вітамін С в ­поєднанні з вітаміном В сприятливо діють на нервову ­сис­тему, відновлюють душевну рівновагу і концентрацію уваги. Дайкон лідирує серед овочів і за вмістом у ньому кальцію, ­незамінного для зубів, кісток і волосся. Під впливом японської редьки добре розчиняються пісок і камені в нирках. Дайкон має антисептичну і антибактеріальну дію. Цей овоч є ефективним засобом для профілактики онко­логічних захво­рювань. Клітковина, якою багатий японський овоч, незамінна в дієтичному харчуванні. Крім клітковини, редька містить ферменти, які сприяють розщепленню ­крохмалю, а також в ній є залізо, цинк, мідь, натрій, калій.

Вчені провели багато досліджень, після яких визнали, що сирий дайкон здатний виводити з організму радіоактивні й токсичні речовини, а також позбавляти від надмір­ного холестерину. Тривале і регулярне вживання в їжу цього продукту рекомендують хворим на цукровий діабет і тим, хто страждає на серцево-судинні захворювання. Цей ­коренеплід також використовують зовнішньо, наприклад, компреси з тертої редьки прискорюють загоєння ран, зміцнюють волосся і допомагають позбутися веснянок.

У кожного, навіть найкориснішого продукту, обов’язково знайдуться протипоказання. За наявності проблем з ­роботою шлунково-кишкового тракту дайкон краще не вживати. Він також протипоказаний хворим на гастрит, при виразці шлунка, а також не рекомендований тим, у кого є різного роду ураження печінки і нирок або подагра.