Актульні новини Фастова і Фастівського району

Хурма, корольок і шарон: в чому різниця?

Хурма. Звичайна хурма має терпкий смак і втрачає його тільки після того, як повністю дозріває і набуває желейної консистенції. Якщо ви купили незрілий плід, його можна покласти на добу в морозилку, а потім дістати, розморозити і вживати – в’яжуча властивість зникне. Хурму можна їсти у свіжому вигляді або використовувати для приготування варення та пирогів.

Корольок. Хурма розвивається з жіночої квітки, а корольок – із чоловічої. Останній має темно-оранжевий колір і коричневу м’якоть. Особливість цього виду в тому, що він не має терпкості. Корольок вирощують понад 2000 років. Спочатку він з’явився на території Китаю, а потім в Японії та Кореї. Зараз же його вирощують в більшості Середземномор­ських країн, Середній Азії та на Кавказі. Якщо ви хочете приготувати святкову ­вечерю, можна запекти курку з корольком. Це смачно і незвично. Також із цього плоду виходить смачний мус і сирна запіканка.

Шарон. Шарон – це гібрид японської ­хурми і яблука. Шарон твердий, не має ­в’язкості, солодкий і вдало підходить для салатів, відмінно смакує із сиром. Шарон використовують у приготуванні вин і сидру, а також сушать. До того ж, у ньому немає кісточки і він довгий час не псується.

Зараз сезон хурми, вибирайте той вид, який вам подобається, і насичуйте орга­нізм корисними речовинами!