Актульні новини Фастова і Фастівського району

Сухі сніданки для дітей: користь чи шкода?

Сухі сніданки стали звичним продуктом для більшості батьків і дітей, які поспішають до школи і на роботу. Виробники таких продуктів переконують в їх користі, від­значаючи приємний смак і простоту приготування. Чи дійсно це правда і які переваги та ­недоліки мають сухі сніданки?

Перевага готових сніданків полягає в тому, що на їх приготування піде не більше хвилини. Також батькам не доведеться півранку умовляти дитину поснідати, бо від солодких пластівців з молоком вона не відмовиться. На відміну від бутербродів, сухі сніданки, які розбавляються рідиною, корисніші для травної системи дитини. Крім того, школяр може самостійно їх готувати, вибираючи, чим заливати суху суміш: молоком, кефіром або фруктовим йогуртом. Корисними будуть необроблені пластівці з додаванням натуральних фруктів, горіхів і меду, на упаковці яких немає позначень “Е” з цифрами.

Що стосується низької калорійності і високого вмісту вітамінів і мінералів, про які постійно говорить реклама сухих сніданків, то тут можна посперечатися. Вівсяні пластівці дійсно зберігають ­корисні речовини. Однак додавання меду, шоколаду, цукру і патоки підвищує калорійність готових сніданків. Не варто забувати, що пластівці обсмажуються на рослинній або гідрогенізованій олії, що не робить їх дієтичним продуктом.

Дитячі сухі сніданки, в яких нібито відсутній цукор, слід обходити стороною, оскільки при їх виготовленні використовуються хімічні підсолоджувачі, які шкідливі для зростаючого організму малюка. У кукурудзяних, рисових і пшеничних пластівцях містяться легкозасвоювані вугле­води – відмінні джерела енергії, але при цьому їх калорійність може спровокувати збільшення маси тіла.

Експерти не рекомендують годувати дітей готовими сніданками до 6 років. Вживати пластівці дітям старшого віку можна, але не регулярно, щоб солодкі суміші не стали основною їжею дитини. Пластівці і швидкі каші повинні стати ласощами або доповненням до повноцінного сніданку.