Актульні новини Фастова і Фастівського району

Чим корисні квашені овочі

Ще Ілля Мечников, видатний вчений кінця XIX – початку XX століття, в ході численних досліджень з’ясував, що люди, які регулярно вживають квашені овочі

, мають міцне здоров’я, вирізняються великою фізичною витривалістю, активністю і дов­го­літтям. При цьому Мечников відзначав, що не зустрічав серед таких людей випадків за­хворювань артритом, а також рідко ­зустрічалися карієс і хвороби дегенеративного типу.

Джерелом молочної кислоти для цих людей служили квашені капуста і огірки. Саме ці продукти здатні виробляти велику кількість корисних для кишечника бактерій. Якщо огірки і капус­та з бочки – постійні гості на вашому столі, то ніякі хвороби вам не страшні. Ці продукти корисні і низькокалорійні, містять велику кількість вітамінів, зміцнюють організм і підвищують стійкість до інфекцій.

Дієтологи називають шість причин, чому квашені овочі повинні завжди бути у вашому раціоіні.

1. Низькокалорійні. Столова ложка ­квашеної капусти містить всього 12 ккал, а два маленькі огірки – всього 11 ккал.

2. Джерело молочної кислоти. Ця не­замінна субстанція утворюється в процесі бродіння, очищує організм від токсинів. Молочна кислота сприяє травленню і ­забезпечує нормальне функціонування травної системи.

3. Багаті клітковиною. Заповнюючи шлунок, клітковина змушує нас довше відчувати себе ситими. Крім того, вона регулює перистальтику кишечника, ­перешкоджає засвоєнню жирів, запо­бігає запорам.

4. Багато вітаміну С. П’ять столових ложок квашеної капусти забезпечують дорослу людину добовою нормою вітаміну С, який допомагає боротись із ­застудними захворюваннями, розла­дами шлунку, прискорює спалювання калорій.

5. Вітаміни груп В. Їх вміст покращує обмін речовин, вони допомагають переварюванню білків, жирів і вуглеводів.

6. Містять мало цукру. Завдяки процесу ферментації квашені овочі містять менше глюкози і фруктози, ніж свіжі.