Актульні новини Фастова і Фастівського району

Яєчна шкаралупа – найцінніше добриво

Скільки важить шкаралупа від одного яйця? Приблизно 10 грамів. Прикиньте, скільки ваша сім’я з’їдає яєць за рік, і зро­-зу­мієте

, що рахунок йде на кілограми ­шкаралупи. Кілограми найціннішого натурального добрива викидаються на смітник. Яєчна шкаралупа є чудовим добривом.

Шкаралупу можна використовувати на городі в подрібненому вигляді або у вигляді настою. Чим дрібніші шматочки яєчної шкаралупи, тим легше речовини з неї засвоюються рослинами. Тому зібраний матеріал у більшості випадків рекомендується перетворювати в порошок, пропускаючи через м’ясорубку, розмелюючи кавомолкою або дроблячи молотком. Потім цей порошок додають у лунку для розкислення ґрунту і живлення рослин. Норма внесення шкаралупи – до 1 кг на 1 м2, якщо ґрунт дуже ­закислений. Звичайно ж, зібрати кількість шкаралупи, достатню для розкислення всього городу, дуже проблематично, тому садівники-городники обмежуються внесенням порошку в лунки. Шкаралупа у ви­гляді невеликих шматочків знаходить своє застосування при перекопуванні землі під зиму, а також коли потрібно захистити коріння рослин від нашестя гризунів (крота, наприклад). Настій яєчної шкаралупи – ще один спосіб використати її для живлення рослин. Для приготування настоянки банку наповнюють шкаралупою, заливають окропом і настоюють під кришкою тиждень. Неприємний запах рідини та її помутніння не повинні лякати – це ­ознака готовності настоянки. Перед ­застосуванням її розводять в три рази.    

За неправильної технології зберігання, яєчна шкаралупа дуже швидко загасне, і від неї доведеться позбутися. Щоб цього не сталося, потрібно дотримуватися трьох правил: стежити, щоб на шкаралупі не залишалося видимих слідів білка (сирі яйця обполіскувати всередині); підсушувати шкарлупки на повітрі перед закладкою їх у загальну ємність; зберігати в картонній коробці, щоб уникнути загасання залишків білкової речовини. На підживлення добривом з яєчної шкарлупи вдячно відгукуються всі рослини, а особливо цибуля, мор­­к­ва, смородина, листовий салат, квіти.