Актульні новини Фастова і Фастівського району

7 продуктів для дітей, які зроблять їх розумними

Дієтологи назвали сім продуктів харчування, які потрібно обов’язково давати маленькій дитині, щоб посилити роботу мозку.

Ці продукти особливо важливі у перші п’ять років життя малюка, коли процес розвитку мозку досягає піку.

Яйця. Багаті на білок, причому високо­якісний. Яйця також містять вітаміни A, D, E і B12. Жовток являє собою концен­троване поєднання холіну, що сприяє розвитку мозку і зміцнює пам’ять.

Йогурт. Молочні продукти вважаються відмінним джерелом вітаміну D, який необ­хідний для росту тканин мозку. Домашній йогурт – чудове джерело білка і вуглеводів.

Зелень. Зелень насичена фолатами, вітамінами, мінералами, антиоксидантами і залізом. Ці нутрієнти важливі для ­здоров’я мозку. На стадії вагітності фолати забезпечують нормальний розвиток ­невральної трубки немовляти.

Овочі. Овочі на кшталт помідорів, батату, гарбуза, а також моркви є чудовим джерелом антиоксидантів для збереження здоров’я клітин мозку.

Горіхи. Волоські горіхи, мигдаль і арахіс насичені вітаміном Е – антиоксидантом, що захищає нервові мембрани. Волоські горіхи є найважливішими горіхами для здоров’я мозку, в них найвища ­концентрація DHA – різновид жирних кислот омега-3. DHA захищає здоров’я мозку новонароджених.

Цільнозернові злаки. Цільнозернові злаки, особливо овес, є відмінним ­джерелом складних вуглеводів і волокон. В організмі дитини вони повільно ­перетравлюються, забезпечуючи стабільне джерело енергії. Вітамін В ­корисний для нервової системи і ­стабілізації рівня цукру. Відмінний ­продукт для того, щоб привчити дитину до твердої їжі.

Жирна риба. У форелі, скумбрії і макрелі безліч жирних кислот Оме­га-3, необхідних для росту мозку, нормальної роботи серця і судин. Жирна риба є також хорошим джерелом вітаміну D, необхідного для здоров’я кісток і нер­вової системи.