Актульні новини Фастова і Фастівського району

І знову аншлаг!

Вигуками “Браво!” і гучними аплодисментами вітали фастівчани акторів народного аматорського драматичного театру на прем’єрі

вистави за п’єсою Володимира Канівця “Віддали батька в прийми”. Спектакль приурочили до Міжнародного дня театру, який відзначався 27 березня. Саме цього дня прихильники театрального мистецтва мали змогу оцінити акторську гру колективу фастів­ського театру. І переконалися, що всі вісім місяців роботи акторів над виставою не були даремними.

Як кажуть, “на одному диханні” промайнули для глядачів майже дві години спектаклю. Часом велика зала міського Палацу культури, вщерть заповнена людьми, наповнювалася щирим сміхом, який був реакцією на влучні жарти акторів. Інколи ставало трішки сумно через усвідомлення того, наскільки в наш час матеріальне переважає над духовним. Життя головного героя вартує для його рідних скрині, до якої Платон Клименко поклав усе нажите за свій вік добро. І лише однією надією на перемогу добра над злом, тим маленьким світлим промінчиком в житті головного героя, є онучка Аня, яка відмовляється від життя у місті заради того, щоб бути поруч із хворим дідусем. Кожна із восьми картин комедії демонструє стосунки у родині Клименків і має на меті показати глядачам, як не потрібно жити і як зло може ­повернутися до його власника бумерангом.

Як і попередні вистави фастівського театру, ­прем’єра спектаклю “Віддали батька в прийми” пройшла з аншлагом, а отже, знайшла свого глядача. І з виходом на сцену, і з Міжнародним днем театру привітала акторів заступник міського голови Олена Давиденко і кращим із них вручила грамоти від міської ради. Слова подяки за чудову постановку вистави прозвучали й на адресу режисера Миколи Косовського. Вражений кількістю глядачів у залі, режисер спектаклю від імені всього колективу театру подякував фастівчанам за любов до їхньої творчості і запевнив прихильників театрального мистецтва у тому, що актори фастівського ­театру й надалі даруватимуть їм нові вистави.

Олена ОЛІЙНИК