Актульні новини Фастова і Фастівського району

Боєздатна команда

Сьогодні приємно говорити про футбольну команду села Мала Снітинка. Завдяки спільній праці Малоснітинської сільської ради (голова – Віктор Литвин)

і самих футболістів створено колектив однодумців, у яких є велике бажання гідно захищати честь свого села. Молодий боєздатний колектив очолює граючий тренер Андрій Чорногрицький. Його підопічні показують цікавий, технічний футбол. Це воротарі Сергій Ситник, Володимир Семенюк, захисники Артем Чеберко ­(капітан), Іван Шканденко, Віталій Лебединець, Максим Пінчук, Сергій Тищук, Віталій Мєдвєдєв, Сергій Саранський. Завжди знаходяться у відмінній формі ­пів­захисники Дмитро Чорногрицький, Олександр ­Дармостук, Віталій Міцінський, Дмитро Троян, Артем Васильєв, Ілля Брік. Протягом усіх матчів багато ­голевих ситуацій виникають завдяки зусиллям нападників Володимира Богданова та Володимира Кривоцюка. Радує, що в останніх матчах в основному складі з’явилися молоді місцеві футболісти. Тут слід відзначити Олександра Любунецького, Валерія Ліпатова, Олексія Кривоцюка, Юрія Кулинича, Сергія Ківерова. Окремо слід сказати про Василя Шевченка та Сергія Мазуркевича, які не тільки надійно грають, але й взяли на себе всі організаційні питання, віддаючи цій справі чимало сил та енергії. У цій роботі їм допомагає ве­теран футболу Віктор Дармостук. Варто ­додати, що Василь Шевченко прийняв ­естафету від свого батька Петра Шевченка, який багато років свого життя віддав футболу, граючи за сільську команду. Саме їм спеціальним призом буде перед­плата на газету ­“Перемога” від де­путата ­обласної ради Олександра Волинця.

Особливого роз­витку фізкультурно-спортивний рух у Малій Снітинці набув, коли в 2002 році було створено СК “Олімп”, який очолив підпри­ємець Олександр Бабський. Всі ці роки він підтримував прагнення інших стверджуватись у спорті, одним із перших підтримав ідею і розпочав облаштування нового футбольного поля, яке на сьогодні є одним із найкращих у районі.

Слово подяки потрібно висловити фірмі “ККНК ­“Технобуд”, яка допомогла у вирішенні багатьох ­питань, пов’язаних із будівництвом сільського стадіону, а в нинішньому сезоні виділила команді 15 тисяч гривень на придбання м’ячів.

У новому сезоні малоснітинська команда знову ­виступає на двох фронтах: першості району та ­області. Нехай гра подарує радість тим, хто обрав своїм захопленням футбол!

Микола Журба, голова районної організації ВФСТ “Колос”