Актульні новини Фастова і Фастівського району

Найважливіша інвестиція

Неухильно зміцнюється матеріально-технічна база міських закладів фізичної культури та спорту. Вже цього року для них здійснено чимало ко­рисних і важливих придбань.

Особ­ливо є чим по­хва­литися ди­тячо-юнацькій спортивній школі  “Локомотив”. Відтепер там значно покращено умови про­­ведення навчально-тренувальних занять та підвищення рівня підготовки вихованців ДЮСШ.

За кошти, спеціально передбачені у цьогорічному бюджеті Фастова, для відділення спортивної гімнастики, спортсмени якого все більше радують земляків своїми досягненнями, придбано понад десять матів, призначених для занять на батуті та гімнастичних. Оновився спортивний інвентар і в інших відділеннях спортшколи. Відразу 20 пар боксерських рукавиць отримали юні боксери. Для відділення панкратіону закуплено татамі, яке коштує 45 тисяч 426 гривень. А відділення кульової стрільби не матиме проблем зі спортивними пневматичними кулями. Якіснішій фізичній підготовці тих, хто займається в “Локомотиві”, сприятиме й інший новий спортінвентар та необхідні обладунки, як то тренажери, різноманітні обтяжувачі, м’ячі медбольні тощо.

Інвестування в спортивне, здорове покоління фастівчан не припинятиметься протягом усього року.

Інф. міськради