Актульні новини Фастова і Фастівського району

Пам’яті славного земляка

На сільському стадіоні Фастівця вдесяте відбувся футбольний турнір пам’яті Заслуженого працівника сільського господарства України Івана Зеленька

– аграрія, новатора, багаторічного керівника ПСП “Фастівецьке”. Відкриваючи турнір, Фастівецький сільський голова Надія Колісніченко розповіла про авторитетного керівника, а також про ті здобутки й успіхи сільських трудівників, що були тісно пов’язані з ім’ям Івана Зеленька. Спогадами про цю чудову людину поділились Юрій Свиридович (учитель фізичного виховання, головний суддя змагань) і президент ФК “Динамо” (м. Фастів Іван Бойченко, які добрим словом згадали свого земляка. А за кубок імені Івана Зеленька змагалися команди Клехівки, Оленівки, ФК “Динамо” (м. Фастів) та збірна ветеранів ­Фастова і району. У фіналі перемогу здобули динамівці, які завдяки двом влучним ударам Романа Кривенка обіграли оленівський ­“Колос” (2:0). На третій сходинці – клехівські футболісти, які обіграли ветеранів (2:1).

Жвавий інтерес у вболівальників викликала гра з міні-футболу команд дівчат Фастів­ця і Дорогинки. Тут бойова нічия – 1:1.

Посильну допомогу у проведенні турніру надали місцеві підприємці Вікторія Левків­ська, Світлана Корж і президент ФК “Динамо” (м. Фастів) Іван Бойченко.

Вдова Івана Зеленька Антоніна Мелещенко, яка понад чверть століття працювала ­секретарем Фастівецької сільської ради і сільським головою, щиро подякувала організаторам, учасникам, уболівальникам і гостям заходу за гідне вшанування пам’яті Івана Дмитровича.

Микола Журба, голова районної організації ВФСТ “Колос”