Актульні новини Фастова і Фастівського району

Полуниця: користь і шкода

Саме наприкінці весни починається сезон полуниці. Проте якщо ви цілий рік чекали на ці смачні ягоди, вам варто знати, чим вона корисна

і чому інколи несе шкоду для організму.

Користь полуниці. Полуниця містить масу корисних речовин і є одним з головних ­джерел мінералів. У ній також міститься залізо, магній, калій, кальцій, натрій, фосфор, кремній, цинк і мідь.

Крім того, до складу полуниці входить цілий комплекс вітамінів: А, В, С та інші. Завдяки антиоксидантам шкіра людини стає пружною і еластичною, а фолієва кислота, якою багата полуниця, є незамінною для нормальної роботи репродуктивної системи.

Вживання полуниці також покращує зір, допомагає при подагрі, зміцнює пам’ять, прискорює обмінні процеси в організмі. Завдяки саліциловій кислоті полуниця має протизапальну властивість.

Полуниця бореться з целюлітом: дрібні кісточки ягоди виступають в ролі пілінгу, стимулюючи кровообіг у проблемних зонах, а кислоти відбілюють шкіру і підвищують її пружність. Також із полуницею ви можете не хвилюватись з приводу зайвих калорій, тому що вона є популярним продуктом під час дієт і розвантажувальних днів.

Шкода полуниці. Все ж полуниця містить велику кількість фруктових кислот, яка робить її шкідливою для людей з проблемами шлунково-кишкового тракту. Не рекомендується ­вживати полуницю і при гіпертонії, особливо хворим, які приймають ­препарати на основі енапрілу. У поєднанні з ягодою він може створити підвищене навантаження на нирки.

Полуниця – ще й досить сильний алерген, тому вводьте її в меню поступово. А полуничні маски для обличчя спочатку тестуйте на невеликій ділянці шкіри.