Актульні новини Фастова і Фастівського району

Діти – наша радість і надія

Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості й одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань

, прагнемо, щоб вони росли здоровими й стали успішними, аби ми могли пишатися ними. У малечі має бути щасливе дитинство, за яке відповідаємо ми, дорослі. Головне – щоб не треба було захищати наше майбутнє від війни, насилля і хвороб, а лише від поганого настрою і нудьги.

Точно не було сумно діткам, які минулої п’ятниці завітали на свято до місь­кого парку культури і відпочинку імені Юрія Гагаріна. Весело відзначити День захисту дітей фастівчан запросили вихованці міських садочків. Концертна програма вдалася на славу! Малюки і танцювали, і співали, і розповідали вірші. Порадували діток і всіх гостей свята різноманітні руханки та невеличкі флеш-моби, в яких могли взяти участь усі охочі. А таких виявилося багато – хлопчики та дівчатка один поперед одним демонстрували, які ж вони гарні й активні!

До організації свята з нагоди Дня захисту дітей долучилися садочки “Казка”, ­“Берізка”, “Малятко”, “Джерельце”, “Дзвіночок”, “Унава”, “Теремок”, “Ромашка” та “Зірочка”. Попри хвилювання, малюки показали свої таланти на повну силу, даруючи глядачам веселий настрій. За свої старання та сміливість виступати на сцені юні фастівчани отримали заохочувальні подарунки і безліч нових емоцій.

А днем раніше у міському Палаці культури фастівчани мали нагоду переглянути веселу виставу “Сашка-Барашка”, яку підготували творчі колективи Палацу.

Вл. інф.