Актульні новини Фастова і Фастівського району

Покликання – долучати молодь до спорту

Спорт у селі завжди тримався на ентузіазмі інструктора, вчителя фізкультури та його поміч­ників, фанатів спорту. Це звичайні хлопці

, значна частина дитинства яких пройшла на спортивному майданчику. Вони здібні від природи, вміють організувати і вести за собою. Саме до таких належить Юрій Свиридович, який працює вчителем фізичного виховання у Фастівецькій ЗОШ I-III ст.

Із перших днів роботи зумів залучити учнів до спільних тренувань, до розумного й корисного відпочинку. Свої сили, знання і досвід він за­стосував, щоб навчити їх певним навичкам ­спор­тивної майстерності. З особливою увагою ­придивляється Юрій Свиридович до обдарованої дітвори. Добре розуміє, що обдарованість вимагає особливої турботи, індивідуального підходу. Тож, закінчивши школу, більшість юнаків і далі продовжують займатися спортом.

Саме тут, у школі, подружився зі спортом його учень Іван Бойченко. Особливо захопився футболом. І зараз не зраджує своєму вподобанню: він постійно у вирі спортивних подій, ось уже дев’ять років є президентом ФК “Динамо” (м. Фастів) і робить усе можливе, щоб надати ­улюбленій грі мільйонів ще більшого розвитку й популяризації, допомагає юним землякам із ­Фастівецької ЗОШ I-III ст.

Робота у справі навчання та виховання під­ростаючого покоління багатогранна і потребує творчої ініціативи, енергії, високого почуття громадського обов’язку. А це найкращі якості на ­шляху служіння тій справі, до якої покликаний і якій служить Юрій Свиридович уже тридцять п’ять років. Спеціальним призом для нього буде передплата на газету “Перемога” від депутата ­обласної ради Олександра Волинця.

Микола Журба, голова  районної організації ВФСТ “Колос”

 Фото Анастасії Кравченко