Актульні новини Фастова і Фастівського району

Сезон черешні триває!

Ягоди черешні (особливо темних сортів) сприяють зміцненню стінок капілярів, перешкоджають атеросклеротичним проявам, допомагають при гіпертонії та анемії.
Кумарини, що містяться в черешні, знижують поріг згортання крові, попереджують утворення бляшок і тромбів, допомагають при лікуванні недокрів’я. Черешня має знеболювальний ефект, допомагаючи при ревматизмі, подагрі, артриті.
Ця ягода має також легкий проносний ефект, вона корисна для серця, печінки і нирок. Вишневий і черешневий сік ефективний при застуді і високій температурі. Важливо їсти побільше черешні в сирому вигляді, оскільки, по-перше, корисні речовини руйнуються при термічній ¬обробці, а по-друге, при такій обробці втрачається цінний ензим, що міститься в темних сортах, який допомагає ¬протистояти карієсу.
Черешня – ідеальна ягода для дітей, оскільки містить каротин, вітаміни B 1, B 2, B 3 і C. Всі ці речовини дуже важливі при формуванні кісток і зубів, нервової системи та кровотворення, крім того, кремнієва кислота позитивно впливає на інтелект.
Ще одна важлива перевага черешні в тому, що вона дуже ефективно допомагає при різних шкірних захворюваннях – екземі, псоріазі і вуграх. А щоб освіжити і пом’якшити суху шкіру, слід зробити маску із перетертих плодів черешні, змішаних зі сметаною.
Черешню не рекомендується вживати людям із гастритом з підвищеною кислотністю шлункового соку і при цукровому діабеті. Свіжі ягоди черешні не можна їсти одразу після їжі – це може викликати газоутворення і нетравлення. Не варто ¬також вживати черешню при порушенні прохідності кишечника, адже це може посилити хворобу.