Актульні новини Фастова і Фастівського району

Спасибі благодійному фонду за чудове дитяче свято!

Що може бути кращим у цьому прагматичному світі, ніж зв’язки між земляками, постійна увага і підтримка людей, які сповідують християнські цінності, допомагають ближнім? Не забуває про своїх земляків і президент Всеукраїнського благодійного фонду “Ренесанс” Тетяна Меженіна, яка свого часу навчалася у Борівській середній школі. І нинішнього року ця енергійна, щедра серцем жінка, яка колись разом із Людмилою Каленченко ініціювала проведення фестивалю дитячої творчості “Крапелька ­дитинства” постаралася, щоб свято юних борівчан було яскравим і стало незабутнім. Саме таким воно і вийшло завдяки конкурсам, змаганням, пісням і танцям, якими юні мешканці селища вчергове проде­монстрували свою кмітливість і обдарованість. Близько п’ятиста дітей, які зібралися на цьому святі, ласували солодощами і раділи подарункам, ­отриманим від благодійного фонду.

“Родзинкою” фестивалю був виступ заслуженого артиста України Михайла Твердого, відомого не лише в Україні віртуоза, який грає на власноруч (!) виготовлених музичних інструментах. І свої, місцеві, артисти, учасники художньої самодіяльності Борівського будинку культури, як завжди, додали естетичної насолоди учасникам фестивалю. Будинок культури також ­отримав подарунок від Тетяни Меже­ніної та заслуженого художника ­України Костянтина Чепіги.

Зі святом учасників традиційного, уже вісімнадцятого, фестивалю “Крапелька дитинства” привітав голова районної ради Геннадій Сиваненко, який також підготував для дітей приємні сюрпризи.

Микола Губар, керуючий справами виконкому Борівської селищної ради,

Магдаліна Бухальська, депутат Борівської селищної ради,

Ніна Варченко, заслужений працівник культури України,  клуб “Надвечір’я”