Актульні новини Фастова і Фастівського району

Спішімо творити добро!

День молоді у Фастові цього року буде особливим, адже містяни матимуть змогу не лише розважитися, а й долучитися до доброї справи – допомогти онкохворим діткам, які лікуються у Київській обласній лікарні

В рамках благодійного ­фестивалю “Подаруй нове життя” 24 червня на площі Перемоги (перед міським Палацом культури) фастівчан порадують своїми виступами як місцеві, так і приїжджі артисти . Близько ста виконавців, серед яких і наші земляки, і мешканці столиці, Ірпеня, Бучі, Клавдієво та інших міст, уже висловили своє бажання приїхати до Фастова і взяти участь у концерті до Дня молоді. Начальник управ­ління культури, молоді та спорту Фастівського виконавчого комітету Ірина Безкровна була приємно вражена такою активністю людей, які готові безкоштовно ви­ступити на сцені заради благодійної мети – щоб зібрати якомога більше коштів і подарувати нове життя маленьким українцям: “Як тільки ми виклали у соці­альні мережі анонс фестивалю, до нас відразу почали телефонувати з міст Київщини і самої столиці з пропозицією приїхати до Фастова і долучитися до доброї справи. – розпо­віла Ірина Безкровна. – Сподіва­юся, що цей захід підтримають і фастівчани, які у вихідний день прийдуть на площу і ми разом зберемо такі необхідні кошти на лікування тяжко хворих діток. Життя людини – то найдорожчий скарб”.

До організації у місті Дня молоді долучилася і новостворена Молодіжна громадська рада. Активна ­фастівська молодь не лише допоможе із проведенням благодійного концерту, а й влаштує для найменших фастівчан цікаві вікторини та розваги на будь-який смак. Поки що організатори не ­розкривають усіх своїх секретів, але обіцяють, що свято буде веселим і незабутнім. Хочете у цьому переконатися? Приходьте 24 червня на площу Перемоги. Розва­жайтеся і творіть добро!

Олена Олійник