Актульні новини Фастова і Фастівського району

Так народжується команда

Ідея про створення команди у юних прихильників футболу з села Волиця виникла два роки тому. У хлопців, які грали на маленькому майданчику біля річки Унава, з’явилося бажання перевірити свої сили на вищому рівні. Саме тоді обов’язки лідера взяв на себе капітан команди Володимир Лиходько. Допоміг юним землякам ветеран спорту Гамзат Чікаров. За підтримки Волицької сільської ради (сільський голова Наталія Лиходько) та місцевого підприємця Володимира Покровського було придбано комплект футбольної форми. У сезоні 2016 року, виступаючи у другій лізі першості Фастів­ського району, воличани посіли сьоме місце серед чотирнадцяти команд. ­Минулого року вони піднялися на четверту сходинку в турнірній таблиці. Цей результат об’єднав команду. З кожною наступною грою набувався досвід, і волицькі футболісти прагнули кращого результату.

Сьогодні у цій команді грає молодь, яка по-справжньому любить футбол. Це Володимир Лиходько (капітан), Сергій Павлівський, Денис Пархоменко, Євген Олексієнко, Руслан Кришталь, Андрій ­Крас­-ноцвєтов, Володимир Ровінський, Юрій ­Костюк, Олександр Маренков, Роман Діденко, ­Дмитро ­Орлов, Олексій Дубиківський. Кращими гравцями команди є воротар Іван Дяченко та ­нападаючий ­Богдан Масло, яким спеціальним ­призом буде ­передплата на газету “Перемога” від депутата обласної ради Олександра Волинця. ­Словом, усі ці юнаки – надія й опора футбольної слави Волиці.

Окремо варто сказати і про роль уболівальників, яких у команди стає все більше. Треба ­бачити, з яким завзяттям дівчата вболівають за земляків, чекаючи переможних результатів. Це свідчить, що у команди є потенціал. Але всі ­питання – починаючи від м’яча, транспорту – хлопцям доводиться вирішувати самостійно. Тому команді потрібна матеріальна допомога.

Нині дуже важливо збудувати міст порозуміння між двома берегами поколінь. І для цього ті, хто розуміє важливість розвитку спорту на селі, мають докладати максимум зусиль, щоб виключити ­формальний підхід до цієї потрібної справи. Тому радує футболістів те, що Волицькою сільською ­радою розроблено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт сільського стадіону.

Капітану команди “Унава” Володимиру Лиходьку велика подяка за те, що зумів вивести воли­цьких футболістів після довгої перерви – майже у п’ят­десят років! – на районні змагання. А результат і ­перемоги до його команди обов’язково ­прийдуть.

Микола ЖУРБА, голова районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос”