Актульні новини Фастова і Фастівського району

У “Сонячному” буде фонтан

 

 

Разом з реконструкцією

Незабаром розпочнеться реконструкція скверу “Сонячний” (це той, який навпроти друкарні). Ескізну пропозицію, як ­по­ві­-домив начальник відділу містобудування та архітектури Віталій ­Бро­мір­­ський, вже розроблено і погоджено містобудівною радою. ­Роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації майже завершено. Най­ближчим часом розпочнуться земляні роботи із планування території – зрізання шару грунту в місцях, де його надлишок, і підсипка там, де його не вистачає.

Найприкметнішим елементом оновленого скверу стане фонтан. Договір із підрядником, який будуватиме його зовнішню частину (а вона буде гранітною) вже укладено, до кінця цього тижня має бути підписано угоду і з тією організацією, яка постачатиме всі складові фонтану і виконуватиме основні монтажні роботи.

 

Автомобілі “Фастівводоканалу” обладнано GPS терміналами

На черзі – транспорт інших комунальних підприємств

На “Фастівводоканалі” впродовж травня запроваджено систему супутникового моніторингу. Про це на понеділковій апаратній нараді розповів начальник відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Микола Ковальов. Кожна одиниця ­водоканалівської техніки обладнана спеціальним пристроєм, а в диспетчерській підприємства організовано доступ до усієї інформації про неї: місцезнаходження, маршрут слідування, місця і ­тривалість стоянок і навіть швидкість руху.

Ця інформація в автоматизованому режимі може формуватися у звіти і надаватися структурним підрозділам для контролю за використанням комунального транспорту. І не тільки транспорту “Фастівводоканалу”. Згодом системи моніторингу будуть запроваджені на всій комунальній техніці міста. А потім можна буде ­застосувати цей досвід і на пасажирському громадському автотранспорті. Такі плани втішні для пасажирів, адже тоді й вони зможуть отримувати інформацію про рух автобуса, якого чекають.

 

Prozorro підвело

З реконструкцію ливневки доведеться зачекати

Реконструкція старої ливневідвідної системи на вулицях Саєнка і Лугова, стан якої вже давно викликає велику тривогу і несе загрозу територіям школи №2 і дитсадка, відтерміновується. Про це повідомила начальник відділу житлово-комунального господарства Олена Зоренко. Проектно-кошторисну документацію на реконструкційні роботи виготовлено, кошти в міському бюджеті передбачено, проект виставлено на платформу електронних публічних державних закупівель Prozorro, але торги, призначені на 28 травня, не відбулися – у зв’язку з тим, що було подано менше двох тендерних пропозицій. Тепер доведеться ще раз подавати заявку, певний час чекати, і якщо охочих взятися за реконструкцію знову відгукнеться менше двох, можна буде переходити просто до переговорної процедури.

Вл. інф.