Актульні новини Фастова і Фастівського району

Водоканал: роботи не зупиняються ні на хвилину

З тим фактом, що якість води, котра ­подається до осель фастівчан, значно покращилася, важко сперечатися. Для цього було проведено чималий об’єм робіт

– повністю пересипані фільтри сучасним ­адсорбентом, замінено насос на станції знезалізнення тощо. Та окрім цього на ­комунальному підприємстві “Фастівводоканал” проводиться й інша робота, яка в прямому розумінні слова – захована від очей фастівчан.

Днями працівники міськводоканалу ­завершили роботу із заміни частини Волицького водогону. Працівниками було вмонтовано 220 метрів новеньких поліетиленових труб діаметром 225 мм між такими потужними свердловинами, як №3 та №6.

Труба, яка до цього пролягала на цій частині водогону, була в аварійному стані, часто ремонтувалася та потребувала повної заміни. Тому наприкінці минулого року з міського бюджету на закупівлю необхідних матеріалів було виділено 146 тисяч 310 гривень. Роботи ж проводилися силами працівників КП “Фастівводоканал”. Як зазначив начальник водопровідно-очисних споруд міськводоканалу Віталій Чорноштан, проведені роботи забезпечать ­постійну подачу води від свердловин до очисних споруд та сприятимуть їх безперебійній роботі.

Інф. міськради