Актульні новини Фастова і Фастівського району

За лаштунками “Джури”

Наприкінці травня у Фастові відбувся міський етап військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Три дні та дві ночі учні восьми міських шкіл ­перебували у лісі.

Організатори продумали зручне розташування табору і передбачили все необхідне для проведення змагань на найвищому рівні.

Результатом самої гри та облаштуванням наметового містечка всі були задоволені. Але мало хто розуміє, який обсяг робіт передував триденному проведенню змагань. Неодноразово відбувалися засідання організаційного комітету і спілкування із спеціалістами. Був продуманий до найдрібніших деталей розпорядок дня – черговість проведення конкурсів, облаштування побуту учнів та організація дозвілля для молоді. Не секрет, що для такого масштабного заходу необхідне було відповідне матеріальне забезпечення. Задля цього з міського бюджету було виділено 70 тисяч гривень, з яких на І етап гри використано трохи більше як 56,5 тисячі.

Майже 15 тисяч гривень пішло на придбання подарунків учасникам ­змагань. Було закуплено прапори та казани – заохочувальні призи, що їх отримали всі команди. А ті з них, які вибороли призові місця, були відзначені ще й окремими презентами. Рій “Характерники” – переможець змагань – отримав у подарунок чотиримісний намет, а срібний і бронзовий призери – двомісні. Команди-переможці в окремих конкурсах також були нагороджені заохочувальними призами – спорттоварами.

Близько 4-х тисяч гривень використано на облаштування побуту в ­таборі. Для цього було придбано бензин для генератора, будівельні елементи – сигнальні стрічки, гвіздки, степлер, шпагат та ін. А найбільшу суму витрачено на харчування. Під час гри учасники змагань, організатори ­табору і суддівська колегія забезпечувалися повноцінним триразовим ­гарячим харчуванням. Варто зазначити, що залишок коштів буде використано для повноцінного забезпечення усім необхідним учасників команди-переможця в обласному етапі гри.

Та все ж найголовнішим фактором у цьому випадку є люди – організатори гри. Адже скільки б не було витрачено коштів, без команди, яка працює злагоджено, зробити змагання незабутніми (а саме такими, за свідченнями учасників “Джури” вони і були) неможливо. Проведення гри на такому високому рівні, як було цього року в Фастові, ще раз доводить просту істину: лише за умов об’єднання сил влади міста та небайдужої громадськості можна досягти найкращих результатів, а у єднанні – сила фастівчан.

Інф. міськради