Актульні новини Фастова і Фастівського району

Для розвитку Фастова виділено понад 6,4 мільйона гривень з державного бюджету

Вперше цю інформацію було оприлюднено 26 червня на сесії міської ради. А 5 липня міський голова Михайло ­Нетяжук на своїй сторінці у Фейсбук конкретизував призначення державних грошей, виділених Фастову згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України №423-р “Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного ­бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”, а ­також повідомив, за чийого сприяння місто їх отримало.

5 мільйонів гривень піде на розвиток медичної галузі – ­ремонт амбулаторії Фастівського міського Центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги на вулиці Івана Ступака, 11 та на придбання медичного обладнання для неї. Посприяв у цьому народний депутат України Ігор Кононенко.

Підтримку у виділенні 1,3 мільйона гривень на заходи з енергоефективності – капітальний ремонт з термомодернізацією зовнішніх огороджувальних конструкцій житлового будинку на вулиці Соборній, 24 – надав народний депутат ­України Павло Унгурян.

А 122 тисячі гривень за клопотанням народного депу­тата України Руслана Сольвара виділено Фастову на придбання та встановлення спортивного майданчику для Фастів­ського НВК “Ліцей інформаційних технологій – СЗОШ I-III ступенів № 9”.

Усім трьом нардепам міський голова висловив подяку від фастівської громади.

Вл. інф.