Актульні новини Фастова і Фастівського району

Громадою, як родиною

Весело і урочисто аж п’ять сіл Фастівщини відсвяткували іменини

Із піснями, танцями, привітаннями та запальним настроєм дружними громадами відзначили Дні сіл жителі Веприка, Великих Гуляків, Дмитрівки, Дорогинки та Кищинців. Ці свята стали доброю традицією, яка надійно прижилася у населених пунктах Фастівщини. Їх люблять і люди поважного віку, і молодь. Перші знають, що цього дня про них не забудуть і попросять розказати про минувшину села, про їхній особистий внесок у його розбудову. Другі ж – в очі­куванні веселих розваг.

От і цього разу сільські голови п’ятьох сіл-іменинників з повною віддачею організували святкування для своїх односельців, тож воно припало до душі всім. Гарними і змістовними були урочисті частини свят, під час яких вітали найстарших і наймолодших жителів, а в Дмитрівці ще й вручали паспорти юним громадянам України. Того дня лунало багато гарних слів від гостей свята, а особливо від сільських голів, які висловили щиру подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й кон­кретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, все село.

Не залишилася непомі­ченою праця і вагомий внесок у розвиток громади сільського голови Веприка Ольги Крав­ченко, якій того дня було вручено почесну грамоту Київської обласної ради.

Найбільше запам’яталися всім, хто ­прийшов на “іменини сіл”, чудові концертні програми, щедрі частування і, звісно ж, святкові лотереї від депутата Київської обласної ради від партії ВО “Батьківщина” Олександра Волинця. За символічну плату поборотися за головний приз – сучасний велосипед, а також за гарні футболки, було багато бажаючих. Кошти, зібрані під час розіграшу лотереї, пішли на добрі справи. У Веприку їх вирішили спрямувати на підтримку місцевого Будинку культури, а в Кищинцях і Великих Гуляках – на лікування важкохворих односельців. Дізнавшись про благодійну акцію, мешканці цих двох сіл, навіть не беручи участі в лотереї, кидали у скриньки хто скільки може, щоб підтримати своїх земляків. Це ще раз доводить: ­громада – це одна родина!

Олена ОЛІЙНИК