Актульні новини Фастова і Фастівського району

Найспортивніші – зарічани

Минулої суботи на спорткомплексі ­“Машинобудівник” відбулася традиційна, вже 18-та спартакіада серед збірних ­молодіжних команд мікрорайонів Фастова, присвячена Дню молоді.

Право підняти державний прапор, що здійнявся над стадіоном, було надано ­Йосипу Юрковському – капітану команди Журавлівка, яка перемогла у минулорічній спартакіаді. А переможець цьогорічної ­визначався у напружених змаганнях із шести видів спорту.

На стометрівці найшвидшими були Лєра Тепун і Йосип Юрківський із Журавлівки, які подолали дистанцію за 12,86 і 11,93 сек. відповідно.

У комбінованій легкоатлетичній еста­-феті 4Х100 м перемогу здобула команда ­Заріччя (51,34 сек.). Призерами естафети стали команди Центру і Журавлівки.

У змаганнях з настільного тенісу серед юнаків перемога дісталася Дмитру Нетребі із Журавлівки, який набрав максимальну кількість очок. У дівчат боротьба була більш запеклою. Три учасниці показали однаковий результат, і лише за окремими показниками перше місце присуджено зарічанці Марині Бєлік.

Змагання з армспорту проходили у трьох вагових категоріях: до сімдесяти, до вісімдесяти і понад вісімдесят кілограмів. Переможцями відповідно стали Олександр Коршак (Кадлубиця), Олександр Погребняк і Фергат Гудратов (обидва із Завокзалля).

Гирьовики першої вагової категорії віджимали пудову гирю, а двох інших – вагою 24 кг. Робили вони це почергово однією й іншою ­рукою. Найбільшу кількість разів це зробили кадлубичанин Роман Брикса (81 раз), зарічанин Олег Машовець (71 раз) і завокзалець Олександр Камінський (90 разів).

Поєдинки з мініфутболу проходили впо­перек поля відразу для чотирьох команд за ­олімпійською системою з вибуванням після поразки. Попередні змагання не були багатими на голи, чотирьом командам щоб ­визначити переможців, довелося проби­вати пенальті. А от у фінальних зустрічах м’яч часто потрапляв до сітки. У боротьбі за третє-четверте місця команда Журавлівки з рахунком 4:0 здолала кадлубичан, а у матчі за золото й срібло, в якому грали футболісти Заріччя й Центру, перемогу ­вибороли зарічани (5:0).

Останній вид спорту – перетягування линви – мав дати відповідь на одне питання: хто посяде третє загальнокомандне місце. Доля першого та другого вже була визначена: команди Завокзалля й Кадлубиці мали абсолютно однакові показники. Змагання з перетягування линви ­виграла дружна команда Поті­ївки, на другому опинилися кадлубичани, на ­третьому – спортсмени Заріччя.

Що стосується загальнокомандного заліку, то досить упевнену перемогу в спартакіаді здобула команда Заріччя. На другому місці – Журавлівка, на третьому – Кадлубиця.

Церемонію нагородження провели відповідальний за фізичне виховання міського управління освіти Микола ­Дятел і представник благодійного ­фонду “Сварог” Віталій Сайченко. ­Пере-можці й призери в особистих і командних заліках були відзначені дипломами й медалями, а команди в комплексному заліку за 1-3 місця отримали ще й кубки. Після нагородження всі команди отримали солодощі та напої.

До солодкого столу було запрошено також дітлахів, які взяли участь у конкурсі малюнка на асфальті, що відбувався під час проведення змагань. Юні художники малювали свою найзаповітнішу мрію, і ті, у кого це вийшло найкраще, отримали пам’ятні подарунки.

Спартакіада, участь у якій взяли близько 150-ти молодих людей із семи мікрора­йонів, відбулася за рахунок спонсорів.

Ростислав Дейнега, головний суддя спартакіади, голова міської організації ФСТ “Україна”