Актульні новини Фастова і Фастівського району

Плекаючи футбольні перемоги і футбольну зміну

Багато хто з нас, як і нинішні хлопчаки, виростали на футбольних баталіях, із незрівнянним почуттям від забитого м’яча чи перемоги. Ще з дитинства захопився футболом і довгий час був одним із найкращих гравців Фастівщини житель Великих Гуляків Віктор Лепський. У 1989-1990 роках у складі сіль­ської команди двічі здобував звання чемпіона району. Закінчивши активні виступи, не став поривати з футболом, брав участь у змаганнях серед ветеранів. Нині Віктор Лепський тренує юних земляків – команду “Гулівуд”, передаючи місцевим фут­- болістам своє вміння. У сезоні 2016 року, граючи у другій лізі першості Фастівського району, команда виборола перше місце. Минулого року “Гулівуд” потрапив до трійки призерів.

Кістяк команди, яка тренується на спільно об лаштованому полі, складають воротар Петро Шкуренко, захисники Микола Самелюк (капітан), брати Василь та Олексій Дмитруки, Вячеслав Хоменко, Сергій Мамчур, Валерій Василенко, Владислав Хоменко, півзахисники Олег Лепський, Олександр Надемський, Юрій Ратошнюк, Владислав Коваль, Олександр Плуговенко, Олег Шостопал і нападники Анатолій Орловський, Євген Шкуренко, Анатолій Іванченко.

Можна стверджувати, що футбол у Великих Гуляках набирає все більших обертів. Тим більше, що всіляко підтримує місцевих шанувальників спорту сільський голова Олена Куріленко. Тож уже в найближчому майбутньому можна сподіватися на нові перемоги вихованців Віктора Лепського. Йому, палкому прихильнику футболу, який дбає про і збереження й примноження футбольних традицій, і про міцну спортивну зміну, спеціальним призом буде передплата на газету “Перемога” від депутата обласної ради Олександра Волинця.

Микола ЖУРБА, голова районної організації ВФСТ “Колос”