Актульні новини Фастова і Фастівського району

Розвивайтесь!

Комунальний заклад Фастівської міської ради “Фастівська міська бібліотека”, який розташований у міському Палаці культури, днями презентував Інформаційний центр інтелектуального і творчого розвитку. Цей проект став одним із переможців минулорічного конкурсу Бюджету участі

Хоча ініціатива у конкурсі була зареєстрована під тринадцятим номером, це не завадило їй стати одним із чотирьох переможців серед малих проектів. На реалізацію проекту було витрачено 49,5 тисячі гривень. За них закуплено комп’ютери, багатофункціональні пристрої, столи, стільці та жалюзі. Словом, те, що треба для доступу до інформації та електронних послуг, до того ж у комфортних умовах. Поновлення матеріальної бази книгозбірні, на переконання авторки проекту Юлії Зозулі, має привернути більшу увагу фастівчан до бібліотеки і створити їм умови для самоосвіти і самовиховання.

В офіційній презентації вже обладнаного всім необхідним Інформаційного центру інтелектуального і творчого розвитку, який проходив в онов­леній читальній залі, брали участь міський голова Михайло Нетяжук, його за­ступник Олена Давиденко, працівники закладів культури, а також випускники і майбутні слухачі курсів комп’ютерної грамотності для людей поважного віку, які почали діяти тут минулого року, а нині набувають все більшої популярності серед фастівчан.

Не приховувала щирої радості від події директор міської бібліотеки Олександра Мангер. Сьогодні цей комунальний заклад є найбільш демократичним: бібліотека і для молодих, і для літніх людей; вона безкоштовна – отже, і для бідних, і для багатих; для чоловіків і для жінок; для дітей і для дорослих. А реа­лізований проект додатково дозволяє суттєво змінити концепцію закладу, перетворивши його у місце, де виробляються й опановуються інновації, де можна дізнатися про все найновіше, що відбувається в світі.

Реалізація проекту забезпечила користувачам, на додаток до друкованих джерел інформації, доступ до світових електронних інформаційних ресурсів на більш якісному рівні, значно розширивши можливості бібліотеки. Вітаючи присутніх із тим, що заклад набуває нових функцій, отримує біль­ше можливостей для проведення різноманітних заходів, міський голова Михайло Нетяжук висловив побажання, щоб бібліотека в час інформаційних технологій стала не просто важливим осередком спілкування, а й необхідним простором для життя, справжнім храмом доступу до опанування сучасних знань.

За інф. міськради