Актульні новини Фастова і Фастівського району

Штурм королівської фортеці

Продовжуються традиційні змагання для любителів шахів “Шаховий дивосвіт”, які вже втретє проводить районна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос”. Щоб змагання були цікавішими, а сільські прихильники цього виду спорту змогли підвищити свою спортивну кваліфікацію, на турніри були запрошені й фастівчани. Один із них – Юрій Білохвостов – і став переможцем.

Шанувальників мудрої і цікавої гри було запрошено зіграти з чемпіоном. Відгукнувся на це запрошення Руслан Кова­льов із Фастова. Поєдинок Юрія та Руслана проходив на спорткомплексі “Машинобудівник” і приурочувався до Міжнародного дня шахів, що відзначається 20 липня. Після двох партій рахунок був нічийним – 1:1, тож довелося призначити додаткові дві партії. Перемогу в них здобув Юрій Білохвостов, який грає у шахи майже двадцять років і ­завжди зацікавлений у поєдинках із сильним суперником. Тож і зараз охочих зіграти з чемпіоном запрошуємо за шахівницю!

Організатори відзгначили обох учасників пам’ятними подарунками, спортивною літературою та оформленням передплати на міськрайонну газету “Перемога” від депутата обласної ради ­Олександра Волинця.

Микола ЖУРБА, голова районної організації ВФСТ “Колос”