Актульні новини Фастова і Фастівського району

Світове срібло Іванни Березовської

Серед учасників чемпіонату світу із сумо серед дорослих та юніорів, який проходив 20-22 липня у місті Таоюань, Тайвань ­(Китай), була і фастівчанка Іванна ­Березовська. Вона, заслужений майстер спорту України, здобула вже чимало ­перемог і призових місць на змаганнях ­високого рівня, а на світовому чемпіонаті знову підтвердила свою спортивну ­майстерність. Виступаючи у ваговій ­категорії +80 кг, Іванна Березовська ви­йшла до фіналу і посіла друге місце.  У команд­ному виступі, де боролася наша землячка, жіноча команда посіла третє місце.

Загалом в активі української дорослої збірної “золото”, “срібло” і шість бронзових нагород. Юніори вибороли “золото”, два “срібла” і дві “бронзи”.

За інф. управління фізичної  культури і спорту КОДА

На фото: збірна України з сумо. Перша зліва в першому ряду – Іванна Березовська.