Актульні новини Фастова і Фастівського району

Як правильно варити кукурудзу

Перед варінням бажано замочити кукурудзу на годину в холодній воді, а варити слід качани кукурудзи приблизно однакових розмірів. Це необхідно для того, щоб вся кукурудза зварилася рівномірно. Якщо качани занадто великі, розріжте їх навпіл.

Навіть перезріла і “стара” кукурудза після відварювання буде м’якою і соковитою, якщо її правильно зварити. Для цього необхідно спочатку очистити качани від волокон і листя, потім розрізати їх навпіл і після цього ­залити сумішшю звичайної питної холодної води з молоком у співвідношенні 1:1. У такій молочній суміші кукурудза повинна пролежати 4 години, після чого її можна відварити класичним способом.

Час приготування кукурудзи залежить від сорту і ступеня її зрілості. Наприклад, молода кукурудза буде готова через 20-30 хвилин варіння, а дозрілу кукурудзу слід варити 30-40 хвилин. Час приготування добре дозрілих качанів становить 2-3 години.

Найголовніше – це не переварити кукурудзу, щоб зерна не почали тверднути. До речі, молода кукурудза смачна навіть без солі, вона ніжна і м’яка, і на відварювання цілком вистачає всього двадцяти хвилин.

Як правильно приготувати кукурудзу:

  1. Кукурудзу слід опустити в киплячу воду (або залити окропом).
  2. Перед варінням і під час приготування воду солити не потрібно, тому що зерна будуть жорсткими.
  3. Солять кукурудзу зазвичай за 5 хвилин до готовності, а краще – перед тим, як подати на стіл.
  4. У воду для варіння можна додати трохи цукру і вершкового масла, – вони додадуть страві ніжний смак.
  5. На великому вогні варити кукурудзу не можна, його потрібно зменшити відразу після закипання.
  6. Під час охолодження кукурудза трохи твердне, тому бажано їсти її майже відразу після варіння, поки вона ще тепла.