Актульні новини Фастова і Фастівського району

Заохочуючи до спорту, дбає про майбутнє

Важко уявити фізкультуру і спорт у Великій Снітинці без Дмитра Нетреби. Ще у школі подружившись зі спортом, він і сьогодні багато часу приділяє своєму захопленню – футболу. Працює двадцятип’ятирічний Дмитро у Фастівській філії “Рефрижераторна вагонна ком­панія” ПАТ “Україн­ська залізниця” бригадиром колісно-роликового цеху. А як громад­ський інструктор зі спорту долучає до футбольних і волейбольних баталій, а також до змагань з настільного тенісу своїх земляків. Успішні виступи в районних змаганнях великоснітин­ської “Єдності” і дитячих команд – не випадковість, а результат ­наполегливої й систематичної праці Дмитра Нетреби, якого, цілеспрямованого і відповідального, добре знають у нашому районі. Допомагає йому в роботі Олег Турчин.

Радіє дітвора, коли на спортивний майданчик вони виходять разом із тренером, який і підкаже, і порадить, і по­хвалить, і зробить зауваження. Бо, як ­пояснює хлопчакам Дмитро, щоб добитися успіху, потрібно багато працювати. І добре, що вони це розуміють.

Велика вдячність Дмитрові, який, ­долучаючи молодь до занять спортом, дбає про майбутнє! Адже спорт – це і ­здоровий спосіб життя, і націленість на результат, і вміння діяти командно.

Тож великого ентузіаста Дмитра Нетребу відзначено пам’ятним подарунком від голови Фастівської районної ради ­Геннадія Сиваненка – за відданість спортивним ідеалам і високу спортивну майстерність. А колишньому воротареві великоснітинської команди, ветерану спорту Олександру Лебединцю за ­вагомий особистий внесок у розвиток футболу на Фастівщині за підтримки ­депутата обласної ради Олександра ­Волинця оформлено передплату на ­газету “Перемога”.

Микола ЖУРБА, голова районної організації ВФСТ “Україна”