Актульні новини Фастова і Фастівського району

Жінка року-2018

Яка вона, сучасна жінка? За версією журналу “VIVA” вона має бути вродливою й активною, а на думку багатьох чоловіків – всевміючою і хазяйновитою. Саме такими є жінки Фастівщини, учасниці цьогорічного конкурсу “Жінка року-2018”, які своєю працею і своїми долями довели, що вони –  справжні українки. Подивитися на них – чарівних і неповторних, до Веприківського будинку культури прийшли і приїхали рідні, друзі та небайдужі односельці. А оцінювало їхні таланти поважне журі: заступник голови ра­йонної ради Володимир Куценко, начальник Фастівського районного сектору Головного управління ДСНС України в Київській області Олександр Ка­лениченко, головний лікар Фастівської центральної районної лікарні Андрій Герцун, директор дитячої юнацької спортивної школи Фастівської райдерж­адміністрації Олександр Чечко та виконуюча обов’язки начальника відділу культури, молоді і спорту Фастівської РДА Наталія Демків.

П’ять учасниць віком від 35-ти років, мешканки Дідівщини, Волиці, Ве­прика, Великих Гуляків та Скригалівки, представили своє життя у фото, змаг­алися у вправності господині, яка вміє готувати смачні салати, демонстрували свої підприємницькі навички та вміння презентувати свій товар покупцям на базарі, а також представляли журі та гостям свята свої номери художньої самодіяльності. А додати балів конкурсанткам допомогли їхні групи підтримки, які своїми виступами на сцені потішили глядачів.

Після приємних хвилин свята і запеклої боротьби за почесний титул “Жінка року-2018”, журі оголосило імена переможців. Але варто сказати, що переможених серед учасниць не було. Найчарівнішою жінкою названо Олену Король із Дідівщини, а в номінації “Винахідлива жінка” найкращою виявилася мешканка Скригалівки Тетяна Науменко. Серед трьох почесних місць третє дісталося Руслані Шкуренко із Великих Гуляків, друге місце журі присудило Людмилі Кравченко із Волиці, а жінкою року-2018 стала вепричанка Катерина Грицаєнко. Учасниці конкурсу довели, що вони справді достойні присвоєних їм титулів. Всі вони різні і такі неповторні жінки Фастівщини, які створюють колективний портрет жінки-сучасниці.

За інф. РДА