Актульні новини Фастова і Фастівського району

Борова, Волиця, Бортники і Паляничинці, вітаємо з днями народження!

О рідне земле, фастівська калина!

Любов до тебе в серці назавжди!

Люблю безмежні польові рівнини,

ліси суничні, росяні сади.

Хатинки в селах білі, як годиться,

вишнева зелень їм плете вінки,

з дубовими цямринами криниці

і на подвір’ях пишні квітники…

В краях далеких, де була людина,

милують око і сади, й поля,

але для серця є одна-єдина

свята, як пам’ять матері, земля.

Ці поетичні рядки поетеси Світлани Жук влучно лунають до дня народження її рідного селища – Борова. Адже ­наприкінці серпня саме Борова, Волиця, Бортники та Паляничинці святкували іменини, а Мотовилівська Слобідка – День Незалежності України. За гарною традицією на святкування збираються усіма громадами, поспішають до свого рідного села люди, які тут народилися, виросли, де відчули материнську ласку й турботу, де зробили свої перші у житті кроки. І звісно ж, у цей день іменинники радо зу­стрічають гостей. А родинне свято – це завжди пісні, запальні танці, розваги, подарунки, нагородження та від­значення кращих, щедрі вітання та побажання всього найкращого.

І вже традиційно у кожному селі святкова лотерея від депутата Київської обласної ради фракції ВО “Батьківщина” Олександра ­Волинця визначила щасливих власників восьми велосипедів. До того ж один став приємним подарунком багатодітній родині Задорожних із Борової. А гроші, які мешканці селища та сіл зібрали завдяки лотереї, були передані на благодійність та покращення благоустрою населених пунктів. У Мотовилівській Слобідці подяками від Олександра Волинця відзначили односельців – наших героїв-захисників, учасників АТО.

Відтак нехай запанує на Україні мир, в рідних домівках панує ­любов та злагода, а кожній маленькій Батьківщині бажаємо процвітання й добробуту на многії літа!

Зоряна Янашевська